پارکت چوبی روتیش ROTEICHE اتریش

پارکت چوبی روتیش ROTEICHE اتریش

محصولات برند Roteiche محصول اتریش است.پارکت های این برند از چوب بلوط ( سه لایه ) ساخته شده است.پارکت های روتریش قابلیت رنگ آمیزی ( توسط روغن گیاهی سیرانوا بلژیک ) را داشته و عایق بسیار خوبی در برابر برودت و حرارت می باشند.

پارکت های تمام چوب روتریش از لوکس ترین و اصیل ترین پارکت های چوبی موجود در بازار هستند. مجموعه لیاهوم نماینده پخش و فروش مستقیم محصولات برند روتریش می باشد. جهت استعلام قیمت و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

پارکت چوبی روتیش ROTEICHE اتریش

بلوط بی شک پر طرفدارترین چوب برای پارکت در سراسر دنیاست. ضریب سختی برینل و جنکای بالای این چوب، خواص مکانیکال عالی به همراه ظاهر پر نقش آن، همگی در کنار یکدیگر دلیل استفاده زیاد از این چوب در تولید پارکت هستند. یکی از خواص دیگر چوب بلوط رنگ پذیری آن است و به همین دلیل لیاهوم پارکت چندین خانواده رنگ از پارکتهای چوبی بلوط در سبد محصول خود دارد.

گرما، بافت و جذابیت پارکت چوبی هیچگاه از مد نمی افتد و راهی عالی برای افزایش راحتی و ارزش خانه شما است. رگه های زیبای چوب با عملکردی بی نظیر برای سال ها بدون سایش همراه شما هستند. هنگام انتخاب پارکت چوبی، به یاد داشته باشید که همه گونه های چوبی یکسان نیستند. هر یک از آنها درجات مختلفی از سختی، نوع رگه، ویژگی دانه و دوام دارند. پارکت چوبی بلوط به دلیل فاکتورهای بسیار زیاد همیشه مد روز است.

موارد مهم انتخاب پارکت چوبی

مقرون به صرفه

پارکتهای چوبی گران هستند، به خصوص اگر آنها را در یک خانه بزرگ نصب کنید. پارکت ‌های چوبی بلوط بدون تغییر در کیفیت، ارزش زیادی نسبت به قیمت دارند. در مقایسه با چوب‌های عجیب‌تر مانند افرا، بوبینگا و گردوی آمریکایی، پارکت چوبی بلوط بسیار ارزان‌تر است، اما به سختی آنها نیز هست. این باعث می شود که کفپوش بلوط برای افزایش جذابیت خانه شما بدون صرف هزینه بیش از حد عالی باشد. از این لحاظ چوب بلوط پرمصرفترین گونه چوب جهت تولید پارکت چوبی است. لیاهوم، پارکت بلوط را در دو خانواده مهندسی شده و سالید، در سایزهای مختلف تولید میکند.

قوی و از نظر ساختاری پایدار

بلوط یکی از پایدارترین محصولات چوبی موجود در بازار است. ویژگی هایی مانند مقاومت طبیعی در برابر حمله قارچ و حشرات به این معنی است که پارکت بلوط مستعد تخریب نیست. شما می توانید انتظار داشته باشید که کفپوش بلوط شما در صورت نگهداری صحیح، طول عمری معادل 25 سال داشته باشد.

حتی اگر مکانی که پارکت شما نصب میشود دارای ترافیک سنگین پا باشد، علائم ساییدگی نیز به راحتی ظاهر نمی‌شوند. کفپوش چوبی سالید برای مناطقی با رطوبت و رطوبت بالا مناسب نیست و تولیدکنندگان برای از پارکت های مهندسی شده با روکش 100% بلوط واقعی استفاده می کنند. این بدان معناست که شما می توانید ظاهر بلوط سنتی را هر کجا که بخواهید داشته باشید.

اگر دوست دارید بیشتر بدانید، از لحاظ علمی، سختی چوب با عدد جانکا نشان داده میشود. عدد جانکای بلوط، مانند چوب راش حدود 1300 است که نسبتا عالی میباشد. این عدد در چوب گردو حدود 1000 است که نشانگر سختی بالای بلوط است. در جدول زیر سختی چوبهای مختلف را میتوانید ملاحظه کنید:

  • تعمیر و نگهداری کم

یکی از محبوب ترین جنبه های پارکت بلوط نگهداری آسان آن است. مهم نیست که چه پوششی روی سطح اعمال شده است، کفپوش چوبی شما همیشه به راحتی تمیز می شود. بیشتر اوقات تنها نیاز آن، جارو کردن سریع و تمیز کردن ملایم است. دلیل این امر بافت موجود در چوب پارکت بلوط است. به بیان دیگر چشمه های موجود در پارکت بلوط بصورت خطی و امتدادی واقع شده است و لذا آلودگیها روی آن، خود را کمتر نشان میدهند.

  • ظاهر خنثی و رنگ پذیری بالا

چوب بلوط به دلیل ظاهر خنثی اش محبوبیت زیادی دارد. این امر باعث می شود اتاق های دارای کفپوش بلوط به راحتی تزئین شوند زیرا به خوبی با بسیاری از سبک های دکوراسیون ترکیب می شوند. اگر رنگهای عمیق‌تر یا غنی‌تر را دوست دارید، می‌توانید پارکت بلوط گره دار را انتخاب کنید. این باعث می شود هر گونه گره، دانه و بافت در چوب ظاهر شود و کفپوش شما منحصر به فردتر و جذاب تر شود.همچنین پارکت بلوط به دلیل رنگ خنثی آن خاصیت رنگ پذیری بالایی دارد و امکان استفاده در رنگ های خاص تر را به مشتری میدهد.

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید